O nas

Polsko-Amerykański System Medyczny – II Sp. z o.o. to firma oferująca klientom instytucjonalnym prywatny system opieki medycznej dla ich pracowników w formie abonamentów medycznych.

W swojej działalności wykorzystujemy nowoczesny i skuteczny model amerykańskiej opieki medycznej PPO – Preferred Provider Organization, który został dostosowany do warunków polskich. Polega on na zrzeszaniu renomowanych wysokowyspecjalizowanych jednostek medycznych w systemie PASM-II, z którego korzystają nasi klienci.

Każda placówka medyczna, przed włączeniem do systemu PASM-II, jest weryfikowana i musi odpowiadać określonym standardom. Wszystkie jednostki cechują się przede wszystkim wysoką jakością specjalistycznej opieki lekarskiej, szerokim zakresem badań diagnostycznych oraz nowoczesnym sprzętem medycznym. Oprócz tego stawiamy również na miłą obsługę oraz przyjazną atmosferę, dającą komfort i poczucie bezpieczeństwa naszym klientom.

W ramach oferowanych przez PASM-II abonamentów medycznych. nasi Klienci otrzymują kompleksową opiekę medyczną. Obejmuje ona pełną gamę badań z zakresu Medycyny Pracy (badania wstępne, okresowe, kontrolne) oraz dostęp do lekarzy specjalistów i szerokiego zakresu badań diagnostycznych.